skip to Main Content
Paradime

Satış Noktaları

Paradime

“Tüyler ürpertici… Her sayfada sizi şaşırtacak sürprizlerle dolu bu hikâye, finalde okurunu gerçeğin karanlık yüzüyle baş başa bırakıyor.”

“Tüm başarılı romanlarda olduğu gibi Paradime da cevapları doğrudan okura sunmak şöyle dursun, aksine zihinlerde pek çok yeni soru oluşturan güçlü bir psikolojik gerilim…”

Limit Yok’un ödüllü yazarı Alan Glynn’den, ilk sayfasından itibaren sizi içine çekecek, 21. yüzyılda geçen bir kimlik krizi romanı geliyor!

Üç hafta öncesine kadar sırf geliri daha iyi olduğu için Afganistan’daki bir askerî kampın mutfağında çalışırken başına geleceklerden habersizdi Danny. Ta ki kendini şahit olmaması gereken bir olayın içinde bulana kadar…

Etkisinden çıkamadığı bu olayın izleriyle döndüğü New York’ta işsiz kalmak onu sarssa da yine de hakkını aramaktan vazgeçmez. Nitekim bir süre sonra şirket avukatlarından biri ona lüks bir lokantada iş ayarlar.

Ve bir gün… Çalıştığı yeni mutfağın küçük penceresinden lokantanın içinde gördüğü o kişi hayatını bir daha olmayacak bir istikamete çevirir; karşısındaki adam kendine tıpatıp benzeyen ama çok daha iyi durumda, şık giyimli ve varlıklı biridir.

Dahası Danny ne kadar çok onun peşine düşerse o kadar çok olayların akışına kapılır.

Ya hayat karşına bir gün bir sen daha çıkarırsa?

Aksiyon, gerilim, ölümcül benzerlikler ve bol gizem yüklü bu satırlar sizi sonuçlarını kestiremeyeceğiniz bir maceranın içine çağırıyor.

Paradime

Kitaptan Alıntılar

"Tüyler ürpertici... Her sayfada sizi şaşırtacak sürprizlerle dolu bu hikâye, finalde okurunu gerçeğin karanlık yüzüyle baş başa bırakıyor." - Kirkus Review
"İlk sayfadan itibaren paranoya hissinin hüküm sürdüğü Paradime, olay içinde olaylarla zekice kurgulanmış komploların merkezde olduğu bir suç-gerilim romanı..." - The Guardian
"Tüm başarılı romanlarda olduğu gibi Paradime da cevapları doğrudan okura sunmak şöyle dursun, aksine zihinlerde pek çok yeni soru oluşturuyor. Geleneksel gerilim romanlarının ritmine uyan ancak okuyucuyu bazı sıra dışı karanlık ara sokaklara yönlendiren zekice kurgulanmış bir romanla karşı karşıyasınız." - The Irish Times
"Güçlü bir psikolojik gerilim..."
"Alan Glynn, kısmen de olsa zihinsel ve duygusal sınırlarında gezinen karakterleri bize başarıyla tanıtarak, değişen bir gerçekliği tasvir etme hususunda dâhi bir kalem... Onun kendine özgü yeteneğiyle ürettiği karakterler mevcut her duruma karşı dayanabiliyor."

Kitap Hakkında Haberler

Back To Top