skip to Main Content
Meleklerin Ateşi

Satış Noktaları

Meleklerin Ateşi

Buzulların içerisinde bulunan tarih öncesinden kalma donmuş bir ceset…

İkinci Dünya Savaşı’ndan bugüne etkilerini sürdüren, Nazilerin dünyaya saldığı büyük bir komplonun en önemli ipucunu içinde barındırıyordu ama bunu ilk bakışta anlamak mümkün değildi.

Bir araştırma laboratuvarından kaçmış maymunların istila ettiği bir ada…

Öyle bir komplo planıydı ki etkileri önce maymunlar üzerinde gözlemlenmişti. Tüm dünyaya salınacak bir virüsün, Hitler’in virüsünün etkileri…

Nazilere ait kayıp bir kargo deniz uçağı…

Vahşi yaşamı koruma çalışmalarının yapıldığı bir bölgede, muazzam bir manzaranın ortasında bulunan bu kargo uçağının içerisinde dönen gizli işler de yoksa bir tesadüf müydü?

Ve dünyanın kurtuluş anahtarına sahip Afrika’dan kaçırılmış beş parasız yetim bir çocuğun sırları…

Öyle bir sır ki tüm kuvvetler minik bir çocuğun peşindeydi. Ve ortaya çıkarsa büyük bir planı altüst edecek ve insanlığın kurtuluşu olacaktı.

Hepsi bir noktada kesişiyordu. Nefes kesen bir aksiyon… Zorlu bir mücadele… Dört korkunç yolculuk ve imkânsızlıklarla dolu bir yol… Bu işe girişmeye ancak bir kişi cesaret edebilirdi; Will Jaeger, kod adı “AVCI”!

Ünlü maceraperest, yazar ve TV programcısı Bear Grylls’ten okurları arasında yankı uyandıran Hayalet Uçak’tan sonra; tarihî gerçekler, güçlü karakterler, sadık dostluklar ve olmazsa olmaz düşmanlarla bezeli muazzam bir kurgu…

Meleklerin Ateşi ile macera tam da kaldığı yerden, üstelik soluk soluğa devam ediyor!

Meleklerin Ateşi

Kitaptan Alıntılar

* “Bear Grylls, çok satan romanı Hayalet Uçak’a; tüyler ürpertici ve adrenalin yüklü yeni bir macerayla devam ediyor.”
* “Bear Grylls sadece bir maceraperest ve kâşif değil, aynı zamanda çok iyi bir yazar…”
* "Bir başka heyecan verici Will Jaeger destanı daha! Bear Grylls Hayalet Uçak'ta kaldığı yerden devam eden bu macerayla, son bölüme kadar büyüleyici etkisini sürdürüyor."
* “Hitler’in Üçüncü Reich’ını küllerinden doğuran modern bir komplo hikâyesi!”
* “Hayatta kalma ve macera üzerine televizyonun en ünlü isimlerinden Bear Grylls’ten etkileyici düzeyde güçlü bir kurgu..."
* "Tarihî gerçekler, güçlü karakterler, sadık dostluklar ve olmazsa olmaz düşmanlarla bezeli muazzam bir kurgu... Kesinlikle okumaya değer!"

Kitap Hakkında Haberler

Back To Top