skip to Main Content
Altın Balık

Satış Noktaları

Altın Balık

“Altın Balık, bir denizin içinde tek başına kalandır. Diğerlerinden farklı olduğu için kendini değerli hissedip şanslı sayabilir. Diğer yandan, hiçbirine benzemediği için dışlanabilir, kendisini yalnız hissedebilir. Bir balıkçı olduğunu düşün, böyle bir balığın olsa ne yaparsın?”

Herkesin oynadığı bir bilgisayar oyunu ve galibiyetin getirdiği vahşet… Patlayan bir bomba ve işe yetişme telaşı sonsuza kadar biten ve akşam sevdiklerine dönemeyecek insanlar… Patlamanın ardından yüz binlerce ekrandan işitilen şu sözler;

“Ne görüyorsunuz? Ne duyuyorsunuz? Neye inanıyorsunuz? Ben sizin adınıza bir cevap vereyim. Yalanlar görüyor, yalanları dinliyor ve yalanlara inanıyorsunuz. Sizi her an, her saniye ve her yerde, kesintisiz bir şekilde kandırıyorlar. Sanırım siz, bu durumdan mutlusunuz. Teknoloji sizin için bir nimet ve sizler de onun iflah olmaz müptelaları. Hadi, biraz gerçeklerden konuşalım.”

Peki, bu sözlerin sahibi kim? Bir sonraki eylemi ne olacak? Onu kim durduracak?

Altın Balık ise bu nefes kesen macerada dünyanın en gösterişli labirentinin dar sokaklarından çıkıp mısralara dokunan şairlerin gölgesinde geziniyor…

Peki, Altın Balık parmaklarının ucunda taşıdığı laneti kahramanca bir dokunuşa çevirip iyiliğe ilham verebilecek mi?

Aksiyon, macera ve fantastik okurları için nefes kesen bir polisiye roman!

Altın Balık

Kitaptan Alıntılar

"Bize bir intikamcı buldun getirdin, onu pişirdik, eğittik ve bir caniye dönüştürdük. İşlevli bir cani oldu. İşte en tehlikelisi bu..."
"Bir yerlerde bir Altın Balık var. Onu yüzdüğü derin ve güvenli sulardan uzaklaştırıp ağımıza sürüklememiz gerekecek."
"Bir acı duyduğum kesin, hepinizin hissettiği kadar ya da belki biraz daha fazlası ama sizler çabuk unutuyorsunuz, ben unutamadım, istedim ki siz de unutmayın."
"Oyunun amacı çok basit, kendinize bir kurtarıcı bulmanız gerekiyor, bombaları sizin için bulacak bir kahramanız olmalı."
"Onu aramaya başlayın. Size bir ipucu vereyim. Yıllardır dört duvar arasında yaşayan, bütün zamanını bilgisayar başında geçiren bir zavallı o. Olmayan Ülke’nin sanal denizlerinde gezinen bir korsan. Umutsuzca bir umudu aramak nasıl bir hismiş şimdi siz de tadacaksınız.”

Kitap Hakkında Haberler

Back To Top