skip to Main Content

Biz Kimiz?

İddia ediyoruz, en “taze edebiyat” burada!

Bol vitaminli, sağlıklı; bir o kadar eğlenceli, eğlenceli olduğu kadar da çeşitli… Yerli yazarı da burada, yabancısı da… Aşk da var, hüzün de…

Aksiyondan aksiyona sıçrarken fantastik dünyalarda soluklanacak, aşka, hayata ve dostluğa yeni bir bakışla yaklaşacak, iç dünyanın kapılarını aralayacak, polisiyenin peşinde koştururken seriden seriye atlayacak, “yok artık” dedirtecek kahramanların maceralarına ortak olacaksın.

Burada yazarlar yeni, burada ekip genç, burada sen varsın!

Portakal Kitap, senin kitaplığın…

Yeni bir yıla girerken trend belirleyen ve trendi takip eden kitaplarla yepyeni bir yola çıkıyoruz.

Tek gayemiz size ulaşacak “iyi kitap” sayısını artırmak…

Portakal Kitap yerli/yabancı yazarları okurlarıyla buluşturan, yeni yazarlara da kapısını daima açık tutan yeni yayınevimiz/niz…

 

Kitaplığınızı Bizimle Yenileyin!

“Taze Edebiyat” mottosuyla çok değerli kalemleri okurlarla buluşturan Portakal Kitap, genç enerjisini tüm gücüyle kullanan bir yayıncılık anlayışını benimsiyor. Değişimin ve gelişimin gücünü kullanırken köklü bir yayıncılık deneyimini de arkasına alıyor.

Okurlarına iz bırakan, tat bırakan, akla ve kalbe kazınan, bazen başucuna bazen seyahat çantasına ama en çok da okurunun kalbine sığacak kitaplar sunarak hayatın renklerini canlı tutmayı hedefliyor.

Genç ve yetişkin dünyasının koordinatlarıyla çeviri kitaplar, yerli isimler, türler arası çalışmalar sayesinde yayın yelpazemizi genişletiyoruz. Romanın tüm alt türleri, biyografiler, trendler, aktüalite, popüler bilim ve psikoloji gibi başlıklarda birbirinden renkli ve etkileyici içeriklerle ve özel dizilerle okurun dünyasında edindiğimiz yeri koruyup geliştiriyoruz.

Portakal Kitap, kitapların coşkulu sularına giriyor, kitaplardan bir dünya vaat ediyor.

Back To Top